+48 665 111 222(pn. - pt. 8:00 - 20:00, sb. 8:00 - 14:00)
 • klinika dentystyczna Warszawa

  Rodzinna klinika braci Wójcik

 • implanty warszawa, ortodonta warszawa, protetyk Warszawa, dentysta warszawa, stomatolog warszawa

  Stomatologia w atmosferze Spa

 • Klinika stomatologiczna Wójcik Dental Clinic Warszawa centrum sródmieście

  Zdobyliśmy zaufanie gwiazd

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-piątek:8.00-20.00
Sobota:8.00-14.00
Niedziela:nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 665 111 222
Napisz:  recepcja@wojcikclinic.pl
Adres:ul. Grzybowska 3, Warszawa (1 Piętro)
Wójcik Dental Clinic to wyjatkowa, nowoczesna i rodzinna klinika dentystyczna w centrum Warszawy oferująca najwyższą jakość usług w stomatologii
Wójcik Dental Clinic

Implantologia

Implanty wyglądają jak naturalne zęby oraz zapewniają komfort taki identyczny jak w przypadku naturalnego uzębienia. Przywracamy brakujące zęby zapewniając piękny uśmiech.

Wójcik Dental Clinic

Ortodoncja

Ortodoncja zajmuje się pięknym i zdrowym uśmiechem. W zależności od potrzeb leczniczych i estetycznych pacjenta polecamy różne rodzaje aparatów ortodontycznych.

Wójcik Dental Clinic

Stomatologia estetyczna

To nowa dziedzina stomatologii, która zajmuję się estetyką uśmiechu. Piękny, lśniący uśmiech to dobre samopoczucie i pozytywna samoocena. Stomatologia estetyczna na najwyższym poziomie!

 • Specjalizujemy się w implantach, stomatologii estetycznej, ortodoncji i protetyce.

  Specjaliści Wójcik Dental Clinic

 • Implantologia Ortodoncja Stomatologia estetyczna

  Specjaliści endodoncji mikroskopowej

Specjaliści Wójcik Dental Clinic

Klinika prowadzona przez trzech braci stomatologów: Macieja, Adama i Tomasza Wójcików kontynuujących rodzinną tradycję stomatologiczną i tworzących z innymi lekarzami zespół specjalistów wszystkich dziedzin stomatologii.
 • Zespół specjalistow stomatologów i dentystów Warszawa

  Zdobyliśmy zaufanie gwiazd

 • Stomatolog dentysta warszawa

  Zdobyliśmy zaufanie gwiazd

Aktorzy, ludzie show-biznesu, dla których piękny uśmiech jest narzędziem pracy. Pacjentami naszej kliniki są m.in. Agnieszka Dygant, Agata Kulesza, Joanna Jabłczyńska, Mariusz Pudzianowski, Radosław Majdan, Krzysztof Jankowski, Jarosław Kulczycki, Sambor Czarnota, Małgorzata Teodorska oraz Michał Koterski.

Opinie naszych pacjentów
 • “Najprzyjemniejsza wizyta stomatologiczna jaką kiedykolwiek miałem! Bardzo sympatyczny personel, niezwykle nowoczesny gabinet! Oczywiście wszystko odbyło się bez bólu. Cieszę się, że w końcu udało mi się znaleźć lekarza, któremu mogę w pełni zaufać." Pozdrowienia dla dr Adama Wójcika i całego zespołu.”

  Andrzej Puchała, Zurich

 • “Do WDC trafiłam w kilka tygodni po jej powstaniu i od tamtego czasu jestem wierną pacjentką tej wyjątkowej kliniki. Spotkałam sie tu z niezwykle sympatyczną atmosfera, która w połączeniu z profesjonalizmem lekarzy pomogła mi przełamać mój lęk przed fotelem dentystycznym i w pełni zadbać o "zdrowy uśmiech". Najbardziej obawiałam sie zabiegu wszczepienia implantów, był on jednak zupełnie bezbolesny i wspominam go bardzo dobrze za co wielkie ukłony w kierunku dr Macieja:)”

  Kasia, Warszawa

 • “Świetni lekarze tam pracują. Byłam kilka razy. Ceny mają bardzo przystępne, lokalizacja tez dobra. ONI SĄ NIE TYLKO SUPER LEKARZAMI ALE TEŻ SUPER LUDZMI :-) SZCZERZE POLECAM! Aż chce mi sie uśmiechać!”

  Anna K.

 • “Na fotel do dr Adama trafiłem w dość dziwnych okolicznościach a w przeszłości miałem bardzo niemiłe wspomnienia z wizyt u stomatologa a co za tym idzie ostry stres przed "siadaniem na fotel". Bardzo zaskoczyło mnie podejście dr Adama do pacjenta jak i atmosfera, która w mig rozwiała nerwy. Nie było mowy o niedomówieniach czy półsłówkach przy planowaniu leczenia, wszystko zostało mi dokładnie pokazane i omówione. Po kilku wizytach zdecydowałem się nawet na zabieg bez znieczulenia i nie żałuję bo prawie zasnąłem na fotelu.”

  Piotr, Starachowice

Często gościmy w mediach
Od początku istnienia naszej kliniki dentystycznej bierzemy czynny udział w programach poświęconych tematyce stomatologicznej. Jesteśmy cenionymi ekspertami, dlatego udzielamy wielu wywiadów prasowych, radiowych i telewizyjnych.
LOGO
Forbes
Business & Beauty
TVP
Radio 4
Dental Tribune
Radio Jedynka
InStyle
Dyplomy i certyfikaty
potwierdzające nasz profesjonalizm

Umów wizytę w naszej klinice dentystycznej i zadbaj o piękny uśmiech.

Wójcik Dental Clinic
ul. Grzybowska 3 (1 piętro)
00-132 Warszawa

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 8:00 - 14:00