+48 665 111 222(pn. - pt. 8:00 - 20:00, sb. 8:00 - 14:00)
  • Wójcik Dental Clinic

Specjaliści Wójcik Dental Clinic

Lekarze stomatolodzy i bracia: Maciej, Adam i Tomasz Wójcik – założyciele i właściciele kliniki dentystycznej wraz z pozostałymi zaprzyjaźnionymi lekarzami stanowią zgrany zespół specjalistów, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje, pozostający na bieżąco z nowościami i trendami w dziedzinie stomatologii.

Lekarze stomatolodzy i anestezjolodzy

Maciej Wójcik

Maciej Wójcik

Lekarz stomatolog

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczął od ukończenia z wyróżnieniem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1997 r. Po dopełnieniu rocznego stażu, przez 10 lat zdobywał bezcenne doświadczenie w renomowanych klinikach stołecznych: Eurodental oraz Villa Nova, gdzie zyskał miano jednego z najlepszych specjalistów w dziedzinie implantologii oraz implantoprotetyki. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych międzynarodowych kongresów(m.in. Las Vegas, Waszyngton, Barcelona, Gavle).


Pasje   kitesurfing, snowboard, narciarstwo, tenis, podróże

Adam Wójcik

Adam Wójcik

Lekarz stomatolog

Ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 2003 roku jako najmłodszy absolwent uzyskując dyplom lekarza stomatologa w wieku zaledwie 23 lat. Ciągła potrzeba rozwoju skierowała go na kilkumiesięczny staż w USA (Nevada) z zakresu stomatologii estetycznej, która bardzo szybko stała się jego zawodową pasją.

Doskonalił swoje umiejętności współpracując z prestiżowymi klinikami warszawskimi (Eurodental, Villa Nova), gdzie szybko zyskał uznanie pacjentów, jako profesjonalny i wszechstronny lekarz stomatolog, wykorzystujący możliwości nowoczesnej endodoncji, protetyki, chirurgii i ortodoncji na potrzeby stomatologii estetycznej. Udział w kolejnym międzynarodowym kongresie w Stanach Zjednoczonych w 2005 r. dał nowe spojrzenie na implantologię w aspekcie kompleksowego leczenia i rozwiązań stomatologii estetycznej.


Pasje  narciarstwo, snowboard, tenis, windsurfing, kitesurfing

Tomasz Wójcik

Tomasz Wójcik

Lekarz stomatolog

Jako pierwszy z braci przetarł szlaki kariery stomatologicznej, zdając z najlepszym wynikiem egzamin wstępny Pomorskiej Akademii Medycznej oraz kończąc ją z wyróżnieniem w 1996 roku.

Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonalił swoje umiejętności współpracując z takimi klinikami jak Eurodental i Villa Nova w Warszawie. Wówczas właśnie jego największe zainteresowanie wzbudziła stomatologia ogólna, protetyka i implantologia - w tych dziedzinach na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, podążając za najnowszymi trendami, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów.


Pasje   żeglarstwo, snowboard, podróże

Katarzyna Subczyńska

Katarzyna Subczyńska

Lekarz ortodonta

Lekarz zajmujący się leczeniem ortodontycznym w Wójcik Dental Clinic. W 2004 roku uzyskała dyplom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pierwsze doświadczenia zdobywała w przychodni Eurodental oraz w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Poradni Ortodontycznej w Warszawie. Ten okres zaowocował nawiązniem późniejszej współpracy z braćmi Wójcik. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach w Polsce i za granicą.

Doktor Subczyńska od początku pracuje z wizją specjalisty wysokiej klasy, nieprzerwanie wprowadzajac nowe metody diagnostyczne i lecznicze na materiałach najbardziej uznanych i renomowanych firm. "Piękny uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka" te słowa najlepiej określają pasję z jaką działa. Lubi mówić o sobie: dentysta  artysta.

Prywatnie jest pełną uroku osobą o wielkim sercu, pełnym wyrozumiałości i emaptii, co doceniają wszyscy, którzy ją znają.
 


Pasje   narciarstwo, podróże

Maciej Cićkiewicz

Maciej Cićkiewicz

Lekarz ortodonta

Dr n. med. lek. dent. Maciej Cićkiewicz zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). W latach 2009 - 2011 prowadził zajęcia ze studentami na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Był na szkoleniach za granicą w Zakładzie Ortodoncji (Odontoiatria - S.C.D.U. Ortognatodonzia) - Szpital S. Giovanni Battista w Turynie we Włoszech, a także w Katedrze Ortodoncji i Ortopedii Szczękowo-Twarzowej na Uniwersytecie w Santiago de Compostela (USC) w Hiszpanii. Jest współtwórcą portalu www.dentalmovies.com.

Eliza Pogorzelska

Eliza Pogorzelska

Lekarz stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczną  w Lublinie. Po studiach odbyła dwumiesięczny staż w Luksemburgu. Posiada specjalizację I stopnia Stomatologii Ogólnej. Leczy pacjentów od 20 lat. Praca zawodowa związana była przez 17 lat z kliniką Eurodental. Specjalizuje się w leczeniu protetycznym i implantologicznym. Bierze udział w kongresach i kursach stomatologicznych m.in. w USA (Las Vegas, Waszyngton), w Europie: Szwajcaria, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja. W czerwcu 2010 odbyła Master Course w Bernie w Szwajcarii z tematu "Regeneracja i Estetyka Tkanek Miękkich". Dzięki nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji oferuje wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Aktualnie jest w trakcie pisania pracy doktorskiej z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej.
 


Pasje   narciarstwo, muzyka klasyczna

Wojciech Chludziński

Wojciech Chludziński

Lekarz endodonta

Już podczas studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym działał w Studenckich Kołach Naukowych, co zaowocowało nagrodą PTS za prezentowaną na kongresie pracę. Równocześnie pełnił funkcję Przewodniczącego Samorządu Studentów przez 2 kadencje (2001-2002). Po uzyskaniu dyplomu, pierwsze szlify zawodowe zdobywał podczas stażu podyplomowego na WUM. Następnie doskonalił swe umiejętności, zarówno podczas pracy w klinikach Alexdent, LUX MED, CM Sinus, a także uczestnicząc w licznych kursach, kongresach i podczas staży szkoleniowych (Art Oral). W ostatnich latach największe zainteresowanie wzbudziła w nim nowoczesna endodoncja mikroskopowa, dająca nowe możliwości leczenia nawet najtrudniejszych przypadków.
 


Pasje   narciarstwo, żeglarstwo, dobra kuchnia

Bartłomiej Naskręt

Bartłomiej Naskręt

Lekarz endodonta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Już na studiach pasjonowały go mikroskopy operacyjne i lupy stomatologiczne. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej i stomatologii estetycznej. Posiadacz wielu certyfikatów i finalista Międzynarodowego Konkursu "Anatomiczna technika warstwowa w estetycznych odbudowach kompozytowych wg. Lorenzo Vaniniego". Jak sam mówi, praca w powiększeniu zwiększa precyzję działania i pozwala dostrzec szczegóły niewidoczne gołym okiem.
 


Pasje   kitesurfing, windsurfing, snowboard

Rafał Dąbrowski

Rafał Dąbrowski

Lekarz endodonta

Lekarz zajmujący się profesjonalnym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem w Wójcik Dental Clinic. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego szkolił swoje umiejętności pod okiem wiodących endodontów w kraju, gdzie uzyskał wiedzę i doświadczenie oraz poszerzył swój warsztat umiejętności. Uczestnik wielu sympozjów, kongresów i kursów poświęconych dziedzinie, która stała się jego pasją.
 


Pasje    tenis, muzyka, podróże

Zbigniew Milczarek

Zbigniew Milczarek

Lekarz anestezjolog

Lekarz specjalista anestezjolog z ponad 25-letnim doświadczeniem w anestezjologii ogólnej i stomatologicznej. Współpracuje zawodowo od wielu lat z braćmi Wójcik, a szczególnie z Maciejem, dbając o to, by zabiegi wszczepiania implantów i inne zabiegi chirurgiczne przebiegały komfortowo i bezpiecznie. Podczas wykonywania zabiegów sedacji czyli znieczulenia dożylnego rozumie się z lekarzem wykonującym zabieg bez słów, tworząc zgrany team. Prywatnie wieloletni przyjaciel Macieja i Adama. Uczestnik wielu wspólnych narciarskich eskapad.
 


Pasje    narciarstwo

Asystentki i higienistki stomatologiczne

Wójcik Dental Clinic

Katarzyna Połanecka

Wójcik Dental Clinic

Lina Imiałek

Wójcik Dental Clinic

Zofia Bońkowska

Wójcik Dental Clinic

Justyna Małagocka

Recepcjonistki

Wójcik Dental Clinic

Aneta Dłubak
 

Wójcik Dental Clinic

Ewelina Zawadzka

Umów wizyte

Wójcik Dental Clinic
ul. Grzybowska 3
00-132 Warszawa

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 8:00 - 14:00