Odmieniliśmy uśmiechy
tysięcy pacjentów

Pan Marcin, lat 42

Pacjent l.42 zgłosił się do naszej kliniki, ponieważ mimo przeleczenia kanałowego górnej jedynki w dalszym ciągu odczuwał dolegliwości bólowe ze strony tego zęba. Po wykonaniu tomografii komputerowej CBCT okazało się, że w korzeniu zęba toczy się proces zapalny (tzw. resorpcja korzenia) prowadzący do jego zaniku. Usunięcie zęba było nieuniknione a implantolog stanął przed trudnym wyzwaniem. Na jednej wizycie wykonano ekstrakcję zęba i natychmiastową implantację jednocześnie z założeniem korony czasowej przykręconej do implantu. Po 3 miesiącach wymieniono koronę czasową na pełnoceramiczną Zirconia. Jesteśmy dumni z uzyskanego efektu estetycznego, a pacjent jest szczęśliwy, że odzyskał nowy ząb.

Pani Zofia, lat 64

Pani Zofia l.64 zgłosiła się do kliniki, ponieważ była niezadowolona z użytkowania wyjmowanej protezy.

U pacjentki wykonano 5 implantów w górnej szczęce,do których zamontowano na stałe most porcelanowy Zirconia.

Obecnie pacjentka jest bardzo zadowolona z efektu estetycznego, jak również funkcjonalnego, gdyż implanty przywróciły jej komfort i radość życia.

Pani Joanna, lat 20

Pacjentka l. 20 urodziła sie bez zawiązków górnych dwójek, co dla dorastającej dziewczyny było ogromnym stresem aż do momentu kiedy trafiła do naszej kliniki. Po ukończeniu wzrostu kostnego wszczepiono dwa implanty a następnie zamontowano łączniki i korony Zirconia , które są nie do odróżnienia od zębów naturalnych. Efekt jest fantastyczny a pacjentka odzyskała pełną radość życia.

Pani Aleksandra, lat 53

Pani Aleksandra l.53 zgłosiła się do naszej kliniki z powodu dolegliwości zębów przednich górnych, na których oparty był stary most.

Zęby te ( w zasadzie same korzenie ) nie kwalifikowały się do pozostawienia, w związku z czym musiały zostać usunięte .

Po szczegółowej diagnostyce i zaplanowaniu leczenia, podczas  jednej wizyty przeprowadzono zabieg usunięcia starego mostu jak również trzech korzeni

i natychmiastowo wszczepiono 3 implanty Astra Tech przy pomocy nawigacji komputerowej Simplant.

Na tej samej wizycie zamontowano także most czasowy, który po 3 m-cach wymieniono na most pełnoceramiczny. Teraz pacjentka bezstresowo może cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem

Zadbaj o piękny uśmiechUmów się na wizytę

Wójcik Dental Clinic

Nasza klinika znajduje się
w samym centrum Warszawy:
ul. Grzybowska 3 ( I piętro )
00-132 Warszawa


Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 8:00 - 14:00

Bezpłatny parking dla pacjentów

Dbając o komfort naszych pacjentów posiadamy 8 miejsc parkingowych bezpośrednio przy klinice i wyłącznie do Państwa dyspozycji. Po wjeździe na teren parkingu oznaczone miejsca znajdują się tuż za budynkiem po lewej stronie.