SpecjaliściWójcik Dental Clinic

Lekarze stomatolodzy i bracia: Maciej, Adam i Tomasz Wójcik – założyciele i właściciele kliniki wraz z pozostałymi zaprzyjaźnionymi lekarzami stanowią zgrany zespół specjalistów, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje, pozostający na bieżąco z nowościami i trendami w dziedzinie stomatologii. Na pokładzie kliniki gościmy wyłącznie osoby, dla których wspólna praca w naszym zespole jest pasją, stąd nasz personel pomocniczy: higienistki i asystentki stomatologiczne to osoby kompetentne, posiadające certyfikaty (dyplomy) oraz odpowiednio długą praktykę w zawodzie, aby mogli nas Państwo obdarzyć absolutnym zaufaniem.

Maciej Wójcik

Lekarz stomatolog

Ukończył z wyróżnieniem wydział stomatologii na Pomorskiej Akademii Medycznej w 1997 roku. Jest lekarzem praktykiem specjalizującym się w implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyce ( licówki , korony ) oraz implantoprotetyce. Implantologią zajmuje się od 2002 r. Na przestrzeni tych lat zdobył ogromne doświadczenie wykonując tysiące zabiegów implantologicznych i odtwórczych kości .Propaguje leczenie kompleksowe, interdyscyplinarne, które realizuje w klinice ze specjalistami innych dziedzin stomatologii. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń w kraju i za granicą, (m. in. USA, Szwecja, Włochy, Hiszpania). Prywatnie tata Oliwii lat 11 i Bartka lat 19 , który w tym roku rozpoczął studia stomatologiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w ten sposób kontynuuje rodzinną tradycję. W wolnym czasie pasjonują go podróże, żeglarstwo, kitesurfing, narciarstwo i snowboard.

Adam Wójcik

Lekarz stomatolog

Ortodonta, implantolog, protetyk i stomatolog estetyczny w jednej osobie! Ekspert nowoczesnej cyfrowej stomatologii estetycznej. Specjalizuje się w ortodoncji nakładkowej (alignerowej) a także nawigowanej implantologii oraz nowoczesnej protetyce.

Codziennie zmienia uśmiechy swoich pacjentów stosując alignery czyli nakładki do prostowania zębów amerykańskiego systemu Invisalign. Przeprowadza zabiegi wszczepiania implantów za pomocą komputerowej nawigacji. Przy zastosowaniu cyrkonowych licówek i koron przeprowadza skuteczne metamorfozy uśmiechów swoich Pacjentów. Zajmuje się także zabiegami bezpiecznego wybielania zębów. Jego pacjentami są liczne gwiazdy z polskiego show-biznesu, a także pacjenci spoza granic Polski.

Od kilkunastu lat z pasją wykonuje metamorfozy uśmiechu swoich pacjentów prowadząc kompleksowe leczenie z wykorzystaniem alignerów (nakładki prostujące zęby), implantów, licówek, koron na implantach i koron pełnoceramicznych. Wykorzystując zaawansowaną technologię, planuje i wykonuje małoinwazyjne zabiegi wszczepiania implantów przy użyciu szablonów 3D. Stosuje tylko implanty najlepszych światowych firm, szwajcarski system Straumann i amerykański Astra Tech a także lidera w dziedzinie implantów cyrkonowych, firmę Neodent. Przeprowadza także skuteczne i bezpieczne zabiegi wybielania.

W codziennej praktyce zawsze stawia na estetykę i jakość, dlatego z uwagą śledzi i wykorzystuje najnowsze technologie w dziedzinie stomatologii, co wypływa zarówno na znakomite efekty jego pracy jak również komfort pacjentów w trakcie zabiegów. Podczas leczenia protetycznego, cyfrowo projektuje uśmiech pacjenta wykorzystując protokoły DSD (Digital Smile Design), a jego współpraca z najlepszymi technikami protetycznymi w Polsce, jest gwarantem najwyższej jakości prac.

Połączenie wiedzy i doświadczenia, z najnowszą technologią sprawia, że jest doceniany nie tylko wśród rodzimych Pacjentów, ale również tych z zagranicy, którzy przyjeżdżają do niego m.in. z Kataru, USA, Francji, Włoch czy Sri Lanki. Od wielu lat, cieszy się także zaufaniem wśród gwiazd polskiego show-biznesu, a do grona jego pacjentów należy m.in. Julia Kamińska, Rafał Maserak, Piotr Czaykowski, Michał Piróg, Krzysztof „Jankes” Jankowski czy Radosław Majdan.

W pracy zawodowej stawia na ciągły rozwój. Jest certyfikowany lekarzem nakładowego systemu Invisalign a także absolwentem 2 letniego Curriculum Implantologicznego. Swoją wiedzę zdobywał w prestiżowych, europejskich ośrodkach w Niemczech i Szwajcarii. Odbył także kilkumiesięczny staż z zakresu chirurgii i stomatologii estetycznej w Stanach Zjednoczonych. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w wieku zaledwie 23 lat, zdobywając dyplom lekarza stomatologa jako jej najmłodszy absolwent.

Należy do wyjątkowego grona Polskiej Adamedii Alignerowej (PAA), DSD Member oraz prestiżowego ITI International Team of Implantology - największej na świecie organizacji, zrzeszającej lekarzy implantologów, której celem jest nie tylko kształcenie, ale także ciągłe ulepszanie standardów leczenia implantologicznego.

Tomasz Wójcik

Lekarz stomatolog

Jako pierwszy z braci przetarł szlaki kariery stomatologicznej, zdając z najlepszym wynikiem egzamin wstępny Pomorskiej Akademii Medycznej oraz kończąc ją z wyróżnieniem w 1996 roku. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonalił swoje umiejętności w renomowanych klinikach w Warszawie. Wówczas właśnie jego największe zainteresowanie wzbudziła stomatologia ogólna, protetyka i implantologia - w tych dziedzinach na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, podążając za najnowszymi trendami, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów.

Katarzyna Subczyńska

Lekarz ortodonta

Lekarz zajmujący się leczeniem ortodontycznym w Wójcik Dental Clinic. W 2004 roku uzyskała dyplom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pierwsze doświadczenia zdobywała w przychodni Eurodental oraz w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Poradni Ortodontycznej w Warszawie. Ten okres zaowocował nawiązniem późniejszej współpracy z braćmi Wójcik. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach w Polsce i za granicą.

Maciej Cićkiewicz

Lekarz ortodonta

Dr n. med. lek. dent. Maciej Cićkiewicz zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). W latach 2009 - 2011 prowadził zajęcia ze studentami na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Był na szkoleniach za granicą w Zakładzie Ortodoncji (Odontoiatria - S.C.D.U. Ortognatodonzia) - Szpital S. Giovanni Battista w Turynie we Włoszech, a także w Katedrze Ortodoncji i Ortopedii Szczękowo-Twarzowej na Uniwersytecie w Santiago de Compostela (USC) w Hiszpanii. Jest współtwórcą portalu www.dentalmovies.com.

Eliza Pogorzelska

Lekarz stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie. Po studiach odbyła dwumiesięczny staż w Luksemburgu. Posiada specjalizację I stopnia Stomatologii Ogólnej. Leczy pacjentów od 20 lat. Praca zawodowa związana była przez 17 lat z kliniką Eurodental. Specjalizuje się w leczeniu protetycznym i implantologicznym. Bierze udział w kongresach i kursach stomatologicznych m.in. w USA (Las Vegas, Waszyngton), w Europie: Szwajcaria, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja. W czerwcu 2010 odbyła Master Course w Bernie w Szwajcarii z tematu "Regeneracja i Estetyka Tkanek Miękkich". Dzięki nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji oferuje wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Aktualnie jest w trakcie pisania pracy doktorskiej z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej.

Wojciech Chludziński

Lekarz endodonta

Już podczas studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym działał w Studenckich Kołach Naukowych, co zaowocowało nagrodą PTS za prezentowaną na kongresie pracę. Równocześnie pełnił funkcję Przewodniczącego Samorządu Studentów przez 2 kadencje (2001-2002). Po uzyskaniu dyplomu, pierwsze szlify zawodowe zdobywał podczas stażu podyplomowego na WUM. Następnie doskonalił swe umiejętności, zarówno podczas pracy w klinikach Alexdent, LUX MED, CM Sinus, a także uczestnicząc w licznych kursach, kongresach i podczas staży szkoleniowych (Art Oral). W ostatnich latach największe zainteresowanie wzbudziła w nim nowoczesna endodoncja mikroskopowa, dająca nowe możliwości leczenia nawet najtrudniejszych przypadków.

Bartłomiej Naskręt

Lekarz endodonta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Już na studiach pasjonowały go mikroskopy operacyjne i lupy stomatologiczne. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej i stomatologii estetycznej. Posiadacz wielu certyfikatów i finalista Międzynarodowego Konkursu "Anatomiczna technika warstwowa w estetycznych odbudowach kompozytowych wg. Lorenzo Vaniniego". Jak sam mówi, praca w powiększeniu zwiększa precyzję działania i pozwala dostrzec szczegóły niewidoczne gołym okiem.

Rafał Dąbrowski

Lekarz endodonta

Lekarz zajmujący się profesjonalnym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem w Wójcik Dental Clinic. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego szkolił swoje umiejętności pod okiem wiodących endodontów w kraju, gdzie uzyskał wiedzę i doświadczenie oraz poszerzył swój warsztat umiejętności. Uczestnik wielu sympozjów, kongresów i kursów poświęconych dziedzinie, która stała się jego pasją.

Magdalena Niegowska-Traczyk

Lekarz stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego . W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym i estetyczną odbudową zębów. Systematycznie rozwija się zawodowo poprzez aktywne uczestnictwo w licznych kursach praktycznych i szkoleniach podyplomowych. Jest osobą empatyczna, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.

Zbigniew Milczarek

Lekarz anestezjolog

Lekarz specjalista anestezjolog z ponad 25-letnim doświadczeniem w anestezjologii ogólnej i stomatologicznej. Współpracuje zawodowo od wielu lat z braćmi Wójcik, a szczególnie z Maciejem, dbając o to, by zabiegi wszczepiania implantów i inne zabiegi chirurgiczne przebiegały komfortowo i bezpiecznie. Podczas wykonywania zabiegów sedacji czyli znieczulenia dożylnego rozumie się z lekarzem wykonującym zabieg bez słów, tworząc zgrany team. Prywatnie wieloletni przyjaciel Macieja i Adama. Uczestnik wielu wspólnych narciarskich eskapad.

Higienistki stomatologiczne

Katarzyna Połanecka

Lina Imiałek

Zofia Bońkowska

Zadbaj o piękny uśmiechUmów się na wizytę

Wójcik Dental Clinic

Nasza klinika znajduje się
w samym centrum Warszawy:
ul. Grzybowska 3 ( I piętro )
00-132 Warszawa


Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 8:00 - 14:00

Bezpłatny parking dla pacjentów

Dbając o komfort naszych pacjentów posiadamy 8 miejsc parkingowych bezpośrednio przy klinice i wyłącznie do Państwa dyspozycji. Po wjeździe na teren parkingu oznaczone miejsca znajdują się tuż za budynkiem po lewej stronie.