SpecjaliściWójcik Dental Clinic

Lekarze stomatolodzy i bracia: Maciej, Adam i Tomasz Wójcik – założyciele i właściciele kliniki wraz z pozostałymi zaprzyjaźnionymi lekarzami stanowią zgrany zespół specjalistów, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje, pozostający na bieżąco z nowościami i trendami w dziedzinie stomatologii. Na pokładzie kliniki gościmy wyłącznie osoby, dla których wspólna praca w naszym zespole jest pasją, stąd nasz personel pomocniczy: higienistki i asystentki stomatologiczne to osoby kompetentne, posiadające certyfikaty (dyplomy) oraz odpowiednio długą praktykę w zawodzie, aby mogli nas Państwo obdarzyć absolutnym zaufaniem.

Maciej Wójcik

Lekarz stomatolog

Ukończył z wyróżnieniem wydział stomatologii na Pomorskiej Akademii Medycznej w 1997 roku. Jest lekarzem praktykiem specjalizującym się w implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyce ( licówki , korony ) oraz implantoprotetyce. Implantologią zajmuje się od 2002 r. Na przestrzeni tych lat zdobył ogromne doświadczenie wykonując tysiące zabiegów implantologicznych i odtwórczych kości .Propaguje leczenie kompleksowe, interdyscyplinarne, które realizuje w klinice ze specjalistami innych dziedzin stomatologii. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń w kraju i za granicą, (m. in. USA, Szwecja, Włochy, Hiszpania). Prywatnie tata Oliwii lat 11 i Bartka lat 19 , który w tym roku rozpoczął studia stomatologiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w ten sposób kontynuuje rodzinną tradycję. W wolnym czasie pasjonują go podróże, żeglarstwo, kitesurfing, narciarstwo i snowboard.

Adam Wójcik

Lekarz stomatolog

Pasjonat nowoczesnej, nawigowanej implantologii i stomatologii estetycznej. Specjalizuje się w przywracaniu pacjentom pięknego, zdrowego uśmiechu prowadząc kompleksowe leczenie z wykorzystaniem implantów, koron pełnoceramicznych, licówek, uzupełnień typu onlay oraz zabiegów wybielania. Ciągła potrzeba rozwoju, skierowała go do prestiżowych europejskich ośrodków szkoleniowych w Niemczech i Szwajcarii, gdzie pogłębiał swoją wiedzę z zakresu implantologii. Uczestniczył także w kilkumiesięcznym stażu z zakresu chirurgii i stomatologii estetycznej w Stanach Zjednoczonych. W 2003 roku ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie jako jej najmłodszy absolwent, uzyskując dyplom lekarza stomatologa w wieku zaledwie 23 lat. Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE, DSD Member oraz ITI International Team of Implantology - organizacji zrzeszającej lekarzy implantologów z całego świata.

Tomasz Wójcik

Lekarz stomatolog

Jako pierwszy z braci przetarł szlaki kariery stomatologicznej, zdając z najlepszym wynikiem egzamin wstępny Pomorskiej Akademii Medycznej oraz kończąc ją z wyróżnieniem w 1996 roku. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonalił swoje umiejętności w renomowanych klinikach w Warszawie. Wówczas właśnie jego największe zainteresowanie wzbudziła stomatologia ogólna, protetyka i implantologia - w tych dziedzinach na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, podążając za najnowszymi trendami, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów.

Katarzyna Subczyńska

Lekarz ortodonta

Lekarz zajmujący się leczeniem ortodontycznym w Wójcik Dental Clinic. W 2004 roku uzyskała dyplom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pierwsze doświadczenia zdobywała w przychodni Eurodental oraz w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Poradni Ortodontycznej w Warszawie. Ten okres zaowocował nawiązniem późniejszej współpracy z braćmi Wójcik. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach w Polsce i za granicą.

Maciej Cićkiewicz

Lekarz ortodonta

Dr n. med. lek. dent. Maciej Cićkiewicz zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). W latach 2009 - 2011 prowadził zajęcia ze studentami na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Był na szkoleniach za granicą w Zakładzie Ortodoncji (Odontoiatria - S.C.D.U. Ortognatodonzia) - Szpital S. Giovanni Battista w Turynie we Włoszech, a także w Katedrze Ortodoncji i Ortopedii Szczękowo-Twarzowej na Uniwersytecie w Santiago de Compostela (USC) w Hiszpanii. Jest współtwórcą portalu www.dentalmovies.com.

Eliza Pogorzelska

Lekarz stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie. Po studiach odbyła dwumiesięczny staż w Luksemburgu. Posiada specjalizację I stopnia Stomatologii Ogólnej. Leczy pacjentów od 20 lat. Praca zawodowa związana była przez 17 lat z kliniką Eurodental. Specjalizuje się w leczeniu protetycznym i implantologicznym. Bierze udział w kongresach i kursach stomatologicznych m.in. w USA (Las Vegas, Waszyngton), w Europie: Szwajcaria, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja. W czerwcu 2010 odbyła Master Course w Bernie w Szwajcarii z tematu "Regeneracja i Estetyka Tkanek Miękkich". Dzięki nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji oferuje wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Aktualnie jest w trakcie pisania pracy doktorskiej z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej.

Wojciech Chludziński

Lekarz endodonta

Już podczas studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym działał w Studenckich Kołach Naukowych, co zaowocowało nagrodą PTS za prezentowaną na kongresie pracę. Równocześnie pełnił funkcję Przewodniczącego Samorządu Studentów przez 2 kadencje (2001-2002). Po uzyskaniu dyplomu, pierwsze szlify zawodowe zdobywał podczas stażu podyplomowego na WUM. Następnie doskonalił swe umiejętności, zarówno podczas pracy w klinikach Alexdent, LUX MED, CM Sinus, a także uczestnicząc w licznych kursach, kongresach i podczas staży szkoleniowych (Art Oral). W ostatnich latach największe zainteresowanie wzbudziła w nim nowoczesna endodoncja mikroskopowa, dająca nowe możliwości leczenia nawet najtrudniejszych przypadków.

Bartłomiej Naskręt

Lekarz endodonta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Już na studiach pasjonowały go mikroskopy operacyjne i lupy stomatologiczne. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej i stomatologii estetycznej. Posiadacz wielu certyfikatów i finalista Międzynarodowego Konkursu "Anatomiczna technika warstwowa w estetycznych odbudowach kompozytowych wg. Lorenzo Vaniniego". Jak sam mówi, praca w powiększeniu zwiększa precyzję działania i pozwala dostrzec szczegóły niewidoczne gołym okiem.

Rafał Dąbrowski

Lekarz endodonta

Lekarz zajmujący się profesjonalnym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem w Wójcik Dental Clinic. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego szkolił swoje umiejętności pod okiem wiodących endodontów w kraju, gdzie uzyskał wiedzę i doświadczenie oraz poszerzył swój warsztat umiejętności. Uczestnik wielu sympozjów, kongresów i kursów poświęconych dziedzinie, która stała się jego pasją.

Magdalena Niegowska-Traczyk

Lekarz stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego . W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym i estetyczną odbudową zębów. Systematycznie rozwija się zawodowo poprzez aktywne uczestnictwo w licznych kursach praktycznych i szkoleniach podyplomowych. Jest osobą empatyczna, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.

Zbigniew Milczarek

Lekarz anestezjolog

Lekarz specjalista anestezjolog z ponad 25-letnim doświadczeniem w anestezjologii ogólnej i stomatologicznej. Współpracuje zawodowo od wielu lat z braćmi Wójcik, a szczególnie z Maciejem, dbając o to, by zabiegi wszczepiania implantów i inne zabiegi chirurgiczne przebiegały komfortowo i bezpiecznie. Podczas wykonywania zabiegów sedacji czyli znieczulenia dożylnego rozumie się z lekarzem wykonującym zabieg bez słów, tworząc zgrany team. Prywatnie wieloletni przyjaciel Macieja i Adama. Uczestnik wielu wspólnych narciarskich eskapad.

Higienistki stomatologiczne

Katarzyna Połanecka

Lina Imiałek

Zofia Bońkowska

Zadbaj o piękny uśmiechUmów się na wizytę

Wójcik Dental Clinic

Nasza klinika znajduje się
w samym centrum Warszawy:
ul. Grzybowska 3 ( I piętro )
00-132 Warszawa


Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 8:00 - 14:00

Bezpłatny parking dla pacjentów

Dbając o komfort naszych pacjentów posiadamy 8 miejsc parkingowych bezpośrednio przy klinice i wyłącznie do Państwa dyspozycji. Po wjeździe na teren parkingu oznaczone miejsca znajdują się tuż za budynkiem po lewej stronie.