Odmieniliśmy uśmiechy
tysięcy pacjentów

Pani Jolanta, lat 72

Pacjentka l.72 zgłosiła się do naszej kliniki w celu przeprowadzenia kompleksowego leczenia. W pierwszej kolejności przeprowadzono zabieg higienizacji oraz ekstrakcji trzech siekaczy dolnych. Po wygojeniu dziąseł przystąpiono do wymiany starych koron porcelanowych na podbudowie metalowej na korony i mosty pełnoceramiczne Zirconia zarówno w szczęce jak i w żuchwie. W ten sposób uzyskaliśmy fantastyczny efekt w postaci zdrowego, śnieżnobiałego uśmiechu.

Pan Ireneusz, lat 61

Pacjent l.61 (z polecenia innego pacjenta) przyleciał do nas aż z Toronto. Starte i zniszczone zęby wymagały pełnej rekonstrukcji. Po wykonaniu pełnej diagnostyki przystąpiono do realizacji kompleksowego planu leczenia. Część zębów wymagała przeleczenia kanałowego, z kolei w bocznych odcinkach braki zębowe zastąpiono 4 implantami i ostatecznie na wszystkie zęby górne i dolne założono korony pełnocyrkonowe. Obecnie pacjent jest bardzo zadowolony ze swojego nowego, zdrowego uśmiechu i szczęśliwy, że może normalnie funkcjonować.

Pani Elżbieta, lat 59

Pacjentka l.59 zgłosiła się w celu poprawy estetyki swojego uśmiechu. Z uwagi na wyraźny uśmiech dziąsłowy w pierwszym etapie leczenia wykonano plastykę dziąseł tzw. gingivoosteoplastykę. Przy okazji uzupełniono implantami braki zębowe w bocznych odcinkach żuchwy i szczęki, a po całkowitym wygojeniu dziąseł wykonano leczenie protetyczne polegające na założeniu koron pełnoceramicznych Zirconia. Pacjentka otrzymała nowy, piękny i harmonijny uśmiech, a uzyskany efekt przerósł jej oczekiwania i poprawił samoocenę.

Pani Ewa, lat 49

Pacjentka l.49 zgłosiła się do naszej kliniki, ponieważ była bardzo niezadowolona z wykonanych wiele lat temu koron na podbudowie metalowej i mostu na zębach górnych. W górnej szczęce wykonano implanty górnej „ dwójki ” lewej, dwóch „ piątek „ i jednej „ szóstki " a na pozostałe zęby założono pełnoceramiczne korony Zirconia. Uzyskano w ten sposób fantastyczny efekt w postaci białych, równych i naturalnie wyglądających zębów. Pacjentka odzyskała radość życia, pewność siebie i jest przeszczęśliwa.

Pan Arkadiusz, lat 42

Pacjent l.42 z patologicznym starciem zębów tzw. bruksizmem zgłosił się do naszej kliniki, ponieważ skarżył się na dolegliwości bólowe i niewidoczne zęby przy uśmiechu. Został poddany pełnej diagnostyce i analizie zwarcia. Następnie po deprogramacji wykonano pełną rekonstrukcję zwarcia w postaci pełnej odbudowy łuków zębowych koronami porcelanowymi Zirconia. Dziś pacjent jest bardzo zadowolony z efektu estetycznego jak i funkcjonalnego.

Pani Maria, lat 65

Pacjentka l.65 zgłosiła się do kliniki w celu kompleksowego leczenia. Na wstępie wykonano zabieg higienizacji, następnie część zębów została przeleczona zachowawczo w tym kanałowo, a zęby bez rokowania w bocznych odcinkach obu szczęk usunięto i zastąpiono 7 implantami, natomiast na pozostałe, po odpowiednim przygotowaniu zostały założone korony porcelanowe Zirconia. Teraz pacjentka może cieszyć się pięknym, a przede wszystkim zdrowym uśmiechem.

Pan Piotr, lat 36

Pan Piotr lat. 36 był niezadowolony z koloru i kształtu swoich zębów.

U pacjenta poprawiono estetykę zębów przednich i częściowo bocznych poprzez wykonanie koron i licówek porcelanowych.

Pani Agnieszka, lat 42

Pani Agnieszka l.42 zgłosiła się do kliniki w celu poprawy estetyki swojego uśmiechu.Jedynki oraz dwójki górne były przebarwionymi zębami martwymi pokrytymi nieestetycznymi licówkami kompozytowymi. 

Po odpowiednim przygotowaniu, a więc ponownym przeleczeniu kanałowym wykonano wkłady z włókien szklanych wzmacniające zęby, a następnie korony pełnoceramiczne Zirconia.

Zadbaj o piękny uśmiechUmów się na wizytę

Wójcik Dental Clinic

Nasza klinika znajduje się
w samym centrum Warszawy:
ul. Grzybowska 3 ( I piętro )
00-132 Warszawa


Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 8:00 - 14:00

Bezpłatny parking dla pacjentów

Dbając o komfort naszych pacjentów posiadamy 8 miejsc parkingowych bezpośrednio przy klinice i wyłącznie do Państwa dyspozycji. Po wjeździe na teren parkingu oznaczone miejsca znajdują się tuż za budynkiem po lewej stronie.