Odmieniliśmy uśmiechy
tysięcy pacjentów

Pani Anita, lat 47

Pacjentka l.47 przyleciała do nas z Norwegii, ponieważ marzyła o „hollywoodzkim” uśmiechu. U pacjentki wykonano licówki porcelanowe e-max w górnym i dolnym łuku zębowym, a na zębach bocznych wykonano korony pełnoceramiczne Zirconia (częściowo na zębach martwych) i 4 korony na implantach. Cieszymy się, że mogliśmy sprostać oczekiwaniom pacjentki i spełnić jej marzenie o śnieżnobiałym uśmiechu.

Pani Kornelia, lat 41

Pacjentka l.41 zgłosiła się do naszej kliniki, ponieważ od lat marzyła o białym i zdrowym uśmiechu. U pacjentki zaplanowano wymianę starych przebarwionych wypełnień, po czym wykonano licówki porcelanowe e-max na zęby górne ( od czwórki do czwórki ), które nie tylko poprawiły kolor, ale również kształt i wielkość ( zaburzona szerokość i długość ) zębów. Następnie zęby dolne zostały poddane zabiegowi wybielania i teraz pacjentka już bez żadnego skrępowania może się szeroko uśmiechać.

Pani Weronika, lat 35

Pacjentka l.35 zgłosiła się do naszej kliniki, ponieważ była niezadowolona ze swoich małych górnych dwójek. U pacjentki wykonano ultracienkie licówki porcelanowe ( non prep ) nieinwazyjną, a więc nie wymagającą preparacji zębów metodą. Licówki zostały przyklejone do zębów i doskonale komponują się z pozostałymi zębami.

Pan Tomasz, lat 40

Pacjent l.40 zgłosił się w celu poprawy estetyki swoich zębów, które były mocno przebarwione wskutek stosowania w dzieciństwie antybiotyków tetracyklinowych. Zastosowano leczenie z wykorzystaniem licówek porcelanowych, które wykonano w górnym i dolnym łuku zębowym. Dzięki nim teraz pacjent bez skrępowania może się śmiać i cieszyć nowym pięknym uśmiechem.

Pani Ania, lat 36

Pani Ania l.36 zgłosiła się do naszej kliniki w celu poprawy kształtu i koloru zębów przednich górnych.

U pacjentki wykonano 10 licówek porcelanowych w górnej szczęce co diametralnie zmieniło jej uśmiech.

W drugim etapie zaplanowano wykonanie licówek w żuchwie.

Zadbaj o piękny uśmiechUmów się na wizytę

Wójcik Dental Clinic

Nasza klinika znajduje się
w samym centrum Warszawy:
ul. Grzybowska 3 ( I piętro )
00-132 Warszawa


Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 8:00 - 14:00

Bezpłatny parking dla pacjentów

Dbając o komfort naszych pacjentów posiadamy 8 miejsc parkingowych bezpośrednio przy klinice i wyłącznie do Państwa dyspozycji. Po wjeździe na teren parkingu oznaczone miejsca znajdują się tuż za budynkiem po lewej stronie.