Poznaj naszą historię

Wszystko zaczęło się w roku 1967 kiedy to Jerzy Wójcik rozpoczął studia na wydziale stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, następnie kontynuował naukę w Łodzi, bliżej rodzinnego domu. Dyplom lekarza dentysty uzyskał w 1972 roku.

W rodzinnym domu Wójcików (ojciec – stomatolog, matka – lekarz okulista) synowie wzrastali w duchu szczególnego szacunku dla zawodu lekarza. Postanowili również pójść w ślady ojca wybierając stomatologię na Pomorskiej Akademii Medycznej.

Przez lata studiów i na początku drogi zawodowej Adam, Maciej i Tomasz mogli liczyć na wsparcie ze strony ojca i cenne rady podparte wieloletnią praktyką. Dziś Jerzy Wójcik może poszczycić się ponad 35 letnim doświadczeniem i praktyką, podczas której zyskał zaufanie tysięcy pacjentów.

Wspólne dzieciństwo, zainteresowania, wzajemne zrozumienie i podobne poglądy, zaowocowały po wielu latach inicjatywą prowadzenia wspólnej kliniki. Zgromadzone doświadczenia dwóch pokoleń w połączeniu z najnowocześniejszymi, światowymi technologiami i najnowszą wiedzą są gwarancją pięknego uśmiechu w Wójcik Dental Clinic.

Zadbaj o piękny uśmiechUmów się na wizytę

Wójcik Dental Clinic

Nasza klinika znajduje się
w samym centrum Warszawy:
ul. Grzybowska 3 ( I piętro )
00-132 Warszawa


Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 8:00 - 14:00

Bezpłatny parking dla pacjentów

Dbając o komfort naszych pacjentów posiadamy 8 miejsc parkingowych bezpośrednio przy klinice i wyłącznie do Państwa dyspozycji. Po wjeździe na teren parkingu oznaczone miejsca znajdują się tuż za budynkiem po lewej stronie.